نام زیرپورتال : خراسان شمالی

1398/5/7 دوشنبه

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی

سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در سال 1398 با حضور مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی ،  این جلسه که با حضور درخشانی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ، کرامتی مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری ، یعقوبی نژاد مدیر کل امور مالیاتی ، هدایتی مدیر امور شعب بانک ملی ، جعفری مدیریت گمرکات استان ، اوی زاده معاون امور شعب بیمه ایران ، عشرتی معاون اموال تملیکی استان و امیرخانلو رییس انجمن واحدهای پذیرایی استان بود در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزارگردید .

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله قرآن کریم آغاز ، سپس درخشانی ضمن تشکر و قدردانی از حضور بموقع مدیران شورای هماهنگی دستگاههای تابعه استان به قرائت دستور کار جلسه که ارائه نقطه نظرات تعدادی از فعالان اقتصادی استان در خصوص نحوه اجرای دستورالعمل شفاف سازی حسابهای فعالان اقتصادی و رسیدگی به حسابهای آنان جهت تعیین مالیات عملکرد و ارزش افزوده و سایر مطالبات دولتی ، رسیدگی و پاسخگویی به نامه های مردمی واصله از سفر دولت تدبیر و امید به استان در حوزه امور اقتصادی و دارایی ، بیان نقطه نظرات و ارائه گزارش عملکرد اعضاء در خصوص پیگیری مصوبات جلسه قبل بود پرداخت .

امیرخانلو در ادامه به بیان مشکلات اعم از مالیاتها در بازه های زمانی  و حساب های بانکی پرداخت . که یعقوب نژاد مدیرکل امور مالیاتی استان در پاسخ به ایشان فرمود هدف ما حمایت از فعالین اقتصادی بوده و در صورتی که در حق آنها اجحافی صورت گرفته با ارائه مستندات به اداره کل امور مالیاتی حضور یابند.

در ادامه کرامتی مدیرکل بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به موضوع سفر رییس جمهور محترم و هیات همراه به استان پرداخت و فرمود هدف رسیدگی به خواسته های مردم در کمترین پروسه زمانی می باشد . ایشان در ادامه به تعداد نامه های دریافتی مربوط به واحدهای استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی استاشاره کرد و ضمن تقدیر و تشکر از درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی از ایشان درخواست نمود نسبت به همکاری واحدهای تابعه اقدامات لازم صورت پذیرد.

هدایتی مدیریت امور شعب بانک ملی و دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان در ادامه جلسه ، در خصوص نامه های مربوط به بانک های استان فرمود با عنایت به این که قالب درخواست ها وام قرض الحسنه و وام خود اشتغالی می باشد با توجه به منابع بانکی و مصوبات سفر سعی در رضایت حداکثری مردم را خواهیم داشت.

درخشانی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در پایان جلسه با عنایت به دستورالعمل صادره پیشنهاد داد کمیته ای تشکیل شود تا آخرین وضعیت مکاتبات سفر بررسی و نسبت به ارائه گزارش اقدام نمایند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^