نام زیرپورتال : خراسان شمالی

1398/6/11 دوشنبه

برگزاری نشست خبری بمناسبت هفته دولت

بمناسبت هفته دولت مدیران دستگاههای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان در جمع خبرنگاران و رسانه های خراسان شمالی گزارش عملکرد یکساله ادارات خود را تشریح نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی، دراین نشست که در روز دو شنبه 4 شهریور که بمناسبت هفته دولت در سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری برگزار شد درخشانی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ،یعقوب نژاد مدیرکل امور مالیاتی ، ،هدایتی مدیریت امور شعب بانک ملی، وفاپیشه مدیریت بیمه ایران ، اعتماد گلستانی مدیریت اموال تملیکی و امانی معاونت گمرکات استان حضور داشتند.

درخشانی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در ابتدا ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و عرض تشکر از حضور اصحاب رسانه به تشریح عملکرد اداره کل از قبیل مولد سازی اموال ،الکترونیکی کردن حسابهای خزانه ،بهبود فضای کسب و کار و...پرداخت.

وی با تاکید بر اینکه اموال مازاد دستگاه‌های دولتی و اجرایی باید به فروش برسد مگر اینکه شرایط مولد سازی داشته باشند افزود: این پروژه که قرار است در قالب اقتصاد مقاومتی  تعریف شود آنگونه که باید و شاید از سوی دستگاه‌های اجرایی مورد استقبال واقع نشده اما تاکنون مراحل مولدسازی  15 مورد از اموال دستگاه اجرایی مورد بررسی قرار گرفته و نهایی شده است.

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان‌ شمالی با بیان اینکه این طرح هم برای دستگاه‌های اجرایی و هم برای دولت در آمد زایی به همراه دارد خاطرنشان کرد: باید سیاست‌های تشویقی از سوی دولت برای دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفته شود تا این طرح مورد استقبال واقع شود .

در ادامه جلسه یعقوبی نژاد مدیرکل امور مالیاتی نیز به ارائه گزارش عملکردی ، و تعداد اظهار نامه های توافقی ، مالیات اصناف و فرار مالیاتی  پرداخت .

هدایتی مدیریت امور شعب بانک ملی نیز در ادامه جلسه به ارائه گزارش عملکرد کمیسیون هماهنگی بانک های استان اعم از منابع ، مصارف و مطالبات پرداخت .

 امانی معاون گمرکات استان به صادرات و واردات استان و میزان درآمدهای حاصله پرداخت ..

در ادامه نشست بعد از ارائه خلاصه ای از عملکرد دستگاهها توسط مدیران خبرنگاران سوالات خود را مطرح کردند که توسط مدیران پاسخ داده شد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^