نام زیرپورتال : خراسان شمالی
اخبار

1395/10/25 شنبه

استاندار خراسان شمالی:

مجوزهای صادر شده در حوزه سرمایه گذاری باید عملیاتی شوند

استاندار خراسان شمالی گفت: مجوزهای صادر شده در حوزه سرمایه گذاری باید با تعامل،مساعدت ومشارکت همگانی عملیاتی و بافعل شوند

 به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی ، به نقل ازاستانداری، محمد رضا صالحی در مصاحبه با صدا و سیما در خصوص توضیح فرصت های سرمایه گذاری استان اظهار داشت: بنابراعلام سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی اعتباری وابسته به وزارت اقتصاد دارایی استان خراسان شمالی رتبه نخست را جهت صدور مجوز جذب سرمایه گذاری را به مبلغ ۳۳۶۷ میلیون دلار کسب کرده است.
 
صالحی افزود: باید مجوزهای صادر شده با مشارکت تمامی دست اندرکاران عملیاتی شوند و ما سعی داریم در این مسیر موانع و مشکلات موجود استانی و ملی را به حداقل برسانیم.
وی تاکید کرد: استان خراسان شمالی در حوزه های کشاورزی،صنایع تبدیلی وابسته به کشاورزی، گردشگری، صنایع پایین دستی وابسته به صنعت پتروشیمی،صنایع وابسته به صنعت آلومینا و فولاد و همچنین تولید گیاهان دارویی از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری برخوردار است.
نماینده عالی دولت در استان خراسان شمالی گفت: تولید گیاهان دارویی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در سطح استان است که در بحث آموزش کشت علمی و فرآوری محصولات حمایت خوبی از سوی دولت صورت خواهد گرفت.
 
محمدرصا صالحی افزود:استان خراسان شمالی در حوزه ی فرآوری داروهایی گیاهی استقبال خوبی جهت راه اندازی کارخانه داروسازی گیاهی از سرمایه گذاران خواهد داشت و از حداکثر توان و ظرفیت خود در این حوزه بهره مند خواهد شد.
صالحی بیان داشت: سرمایه گذاری برای توسعه و پیشرفت هر استانی الزامی است و ما سعی داریم با ارائه طرح های تشویقی زمینه جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی را در سطح استان فراهم نماییم.
 
وی ادامه داد: معرفی صحیح و جامع استان و ظرفیت ها و امکانات موجود آن راه حلی موثر جهت جذب سرمایه گذاران است.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^