نام زیرپورتال : خراسان شمالی
اخبار

1398/6/17 يكشنبه

حضور مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در دفتر دکتر عزیزی نماینده محترم مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی

درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در دفتر دکتر عزیزی نماینده محترم مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی حضور یافت .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی ،  این دیدار که با حضور ،درخشانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ، خداوردیان ، معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان ،ایزانلو معاون اقتصادی و حقیقی ذیحساب اداره کل امور اقتصادی و دارایی بود در دفتر دکتر عزیزی نماینده محترم مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در شیروان برگزار شد .

در ابتدای دیدار درخشانی ضمن معرفی حاضرین از دکتر عزیزی به علت قبول میزبانی تقدیر و تشکر کرد . ایشان در ادامه به ارائه گزارش عملکرد اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان پرداخت و به توصیه وزارت متبوع مبنی برتعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی در ادامه به بحث سرمایه گذاری در استان پرداخت . و از دکتر عزیزی خواست که در صورت امکان  نمایندگان  محترم مجلس شورای اسلامی در خصوص قانون گذاری و اصلاح قوانین اقتصادی نظر وزرات امور اقتصادی و دارایی گرفته شود .

دکتر عزیزی نماینده محترم مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه و تبریک انتصاب درخشانی به سمت مدیرکل فرمود تعامل مدیران با نمایندگان مجلس و به تبع آن آگاهی از مشکلات دستگاهها می تواند به نفع استان باشد.اگر ارتباطات بیشتر باشد می توانیم از پتانسیل همدیگر استفاده نماییم در جهت رشد و پیشرفت استان گام برداریم.

نماینده محترم مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی در پایان موضوعات را جمع بندی کرد و بیان کرد ما دنبال تعامل هستیم و هدف ماپیشرفت استان است و برای هر گونه کمک اظهار آمادگی کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^