نام زیرپورتال : خراسان شمالی
اخبار

1398/6/20 چهارشنبه

برگزاری جلسه کمیته استانی فروش و مولد سازی اموال غیر منقول دولتی

اولین جلسه کمیته استانی فروش و مولد سازی اموال غیر منقول دولتی با حضور درخشانی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی  ، در این جلسه که با حضور درخشانی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان نمایندگان استانداری و برنامه و بودجه و مدیران دستگاههای اجرایی جهاد کشاورزی ، بهزیستی ،  ثبت احوال  و فناوری اطلاعات عضو کارگروه در سالن جلسات مرکز خدمات سرمایه گذاری استان برگزار و به درخواست  های دریافتی رسیدگی شد .،

در ابتدای جلسه درخشانی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند به قرائت دستور کار جلسه که طرح درخواست فروش / مولد سازی املاک جهاد کشاورزی ، ثبت احوال و فناوری اطلاعات پرداخت .

در ادامه جلسه مصوبات جلسه بررسی شد . و  مقرر شد کلیه دستگاه های عضو گروه کاری، مرتبط با شرح وظایف کارگروه اقتصاد، سرمایه گذاری و اشتغال، دستور جلسات پیشنهادی خود برای جلسات آتی گروه کاری را به دبیرخانه ارسال نمایند .

پس از بحث و بررسی های لازم  املاکی که برای مولد سازی مناسب تشخیص داده شد مقرر گردید  در خصوص طرح مناسب که دارای توجیه فنی و اقتصادی داشته باشدبررسی های لازم صورت گیرد. در خصوص املاکی که برای مولد سازی مناسب نیست با فروش ملک یاد شده پس از طی مقررات قانونی و تغییر کاربری موافقت شد. ضمنا برای بعضی از املاک با تغییر کاربری به مسکونی با موافقت  اعضاء کمیته استانی موافقت شد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^